Time Field Picker (6.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Time
uk: Час

en: General
uk: Загальне

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: 12 Hours
uk: 12 год.

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Start time
uk: Початковий час

en: Field types
uk: Типи полів

en: End time
uk: Кінцевий час
