Time Field Picker (8.x-5.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Time
ar: الوقت

en: General
ar: عام

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية
