Time Field Picker (8.x-5.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Time
es: Hora

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Default theme
es: Tema predeterminado

en: Start time
es: Hora de inicio

en: Field types
es: Tipos de campo
