Time Field Picker (8.x-5.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Time
fi: Aika

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Field types
fi: Kenttätyypit
