Time Field Picker (8.x-5.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Time
gl: Hora

en: General
gl: Xeral

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Default theme
gl: Tema predeterminado
