Time Field Picker (8.x-5.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Time
he: זמן

en: General
he: כללי

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
