Time Field Picker (8.x-5.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Time
sv: Tid

en: General
sv: Allmän

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Start time
sv: Starttid

en: Field types
sv: Fälttyper

en: End time
sv: Sluttid
