Time Field Picker (8.x-5.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Time
vi: Thời gian

en: General
vi: Tổng quát

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:
