Time Field Picker (8.x-5.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Time
da: Tid

en: General
da: Generelt

en: End
da: Slut

en: Default theme
da: Standardtema

en: Start time
da: Start tid

en: Field types
da: Felttyper

en: End time
da: Slut tid
