Time Field Picker (8.x-5.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Time
el: Ώρα

en: General
el: Γενικά

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
