Time Field Picker (8.x-5.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Time
id: Waktu

en: General
id: Umum

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
