Time Field Picker (8.x-5.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Time
is: Tími

en: General
is: Almennt

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema

en: Field types
is: Tegundir svæða
