Time Field Picker (8.x-5.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Time
ca: Hora

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: End time
ca: Hora de fi
