Time Field Picker (8.x-5.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Time
de: Zeit

en: General
de: Allgemein

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: 12 Hours
de: 12 Stunden

en: Default theme
de: Standard-Theme

en: Start time
de: Startzeit

en: Field types
de: Feldtypen

en: End time
de: Endzeit
