Time Field Picker (8.x-5.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Time
it: Data e ora

en: General
it: Generale

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Field types
it: Tipi di campo

en: End time
it: Punto di fine
