Time Field Picker (8.x-5.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Time
lt: Laikas

en: General
lt: Bendras

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
