Time Field Picker (8.x-5.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Time
ru: Время

en: General
ru: Общий

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: 12 Hours
ru: 12 часов

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Start time
ru: Время начала

en: Field types
ru: Типы полей
