Time Spent (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: How many different units to display in the string.
fi: Kuinka monta yksikköä näytetään merkkijonossa.
