Time Spent (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Post
ar: المحتوى

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Roles
ar: الأدوار

en: Granularity
ar: النعومة

en: Display type
ar: نوع العرض
