Time Spent (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Display type
az: Ekran növü
