Time Spent (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Roles
bn: ভূমিকা
