Time Spent (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Post
bs: Članak

en: Roles
bs: Uloge

en: Granularity
bs: Zrnatost

en: Display type
bs: Tip prikaza
