Time Spent (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Post
ca: Enviament

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Roles
ca: Rols

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: How many different units to display in the string.
ca: Quantes unitats diferents a mostrar en la cadena.
