Time Spent (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Post
cs: Příspěvek

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Roles
cs: Role

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Display type
cs: Typ zobrazení
