Time Spent (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Post
cy: Cofnod

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Granularity
cy: Gronynnedd

en: Display type
cy: Dangos math
