Time Spent (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Post
da: Indlæg

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Roles
da: Roller

en: Granularity
da: Granularitet

en: Display type
da: Display-type

en: Time spent
da: Tidsforbrug

en: How many different units to display in the string.
da: Hvor mange forskellige enheder der skal vises i tekststrengen.
