Time Spent (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Statistics
de: Statistiken

en: User
de: Benutzer

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Post
de: Beitrag

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Roles
de: Rollen

en: Granularity
de: Granularität

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: Node id
de: Inhalts-ID

en: Time spent
de: Zeitbedarf

en: How many different units to display in the string.
de: Festlegen, wieviele verschiedenen Einheiten in der Zeichenkette angezeigt werden sollen.
