Time Spent (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
