Time Spent (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Post
et: Postitus

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Roles
et: Rollid

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: How many different units to display in the string.
et: Kui palju erinevaid ühikuid stringis kuvada.
