Time Spent (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Display type
eu: Bistaratu mota
