Time Spent (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Post
fa: پست

en: Node types
fa: انواع گره

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Display type
fa: نوع نمایش
