Time Spent (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Statistics
fr: Statistiques

en: User
fr: Utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Post
fr: Publier

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Roles
fr: Rôles

en: Granularity
fr: Granularité

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Node id
fr: Identifiant du nœud

en: Time spent
fr: Temps passé

en: How many different units to display in the string.
fr: Combien d'unités différentes doivent s'afficher dans la chaîne.
