Time Spent (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Post
gl: Entrada

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Display type
gl: Tipo de vista
