Time Spent (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Post
he: הודעה

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Display type
he: סוג תצוגה
