Time Spent (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Post
hi: पोस्ट

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Roles
hi: भूमिका

en: Granularity
hi: कणिकता

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
