Time Spent (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Roles
hr: Uloge
