Time Spent (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Post
hu: Tartalom

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Granularity
hu: Finomság

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Time spent
hu: Eltöltött idő

en: How many different units to display in the string.
hu: Hány különböző egység jelenjen meg a karaktersorozatban.
