Time Spent (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Post
hy: Գրառում

en: Roles
hy: Դերեր
