Time Spent (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Statistics
id: Statistik

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Post
id: Pos

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Roles
id: Peran

en: Granularity
id: Granuralitas

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: How many different units to display in the string.
id: Berapa jumlah unit-unit berbeda untuk ditampilkan pada string.
