Time Spent (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Post
is: Færsla

en: Roles
is: Hlutverk

en: Display type
is: Birta tegund
