Time Spent (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Statistics
it: Statistiche

en: User
it: Utente

en: User ID
it: ID utente

en: Post
it: Contenuto

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Roles
it: Ruoli

en: Granularity
it: Granularità

en: Display type
it: Tipo di display

en: How many different units to display in the string.
it: Quante unità diverse da visualizzare nella stringa.
