Time Spent (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Statistics
ja: 統計

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Post
ja: 投稿

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Roles
ja: 役割

en: Granularity
ja: 処理単位

en: Display type
ja: 表示形式

en: How many different units to display in the string.
ja: 文字列内の違いの数を表示
