Time Spent (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
