Time Spent (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Post
lt: Įrašas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Roles
lt: Rolės

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Display type
lt: Rodymo tipas
