Time Spent (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Post
lv: Ieraksts

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Roles
lv: Lomas

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Display type
lv: Attēlojuma veids
