Time Spent (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Post
mn: Бичлэг

en: Roles
mn: Үүргүүд
