Time Spent (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Post
oc: Postar

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Roles
oc: Ròtles

en: Granularity
oc: Granularitat

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: How many different units to display in the string.
oc: Quant d'unitats diferentas devon s'afichar dins la cadena.
