Time Spent (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Post
pl: Wpis

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Roles
pl: Role

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: How many different units to display in the string.
pl: Ile różnych jednostek wyświetlić w napisie.
