Time Spent (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Post
ro: Postare

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Roles
ro: Roluri

en: Granularity
ro: Granularitate

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: How many different units to display in the string.
ro: Câte unități de afișat diferite în șir.
