Time Spent (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Post
ru: Сообщение

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Roles
ru: Роли

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Time spent
ru: Затрачено времени

en: How many different units to display in the string.
ru: Как много различных элементов отображать в строке.
